Ferrari Perforated 296P Collection - Etui Samsung Galaxy S23+ (czarny)

Marka:
Kod produktu:
FEHCS23MPCSK
Dostępność:
Chwilowo brak - proszę pytać

110,56 zł

89,89 zł (cena netto)

Oficjalnie licencjonowane etui jednego z najpopularniejszych producentów samochodów na świecie. Ferrari święcące sukcesy w branży motoryzacyjnej przelało cały swój kunszt oraz niepodważalną jakość w unikalne akcesoria do smartfonów, nadając nowy wymiar swojej marce. Nawiązując do legendarnych modeli włoskiego producenta, powstała piękna kolekcja wyróżniająca się perfekcją wykonania, stylem i elegancją, wnosząc dynamizm w każde mobilne akcesorium.
Futerał wykonano z najwyższej jakości materiałów i ozdobiono logiem Ferrari. Perforowana struktura case'a i pionowe przeszycia przypominają szybkie, sportowe samochody i tory Formuły 1. Delikatnie podniesiona ramka wokół ekranu i aparatu fotograficznego chronią przed uszczerbkiem lub rozbiciem.
Cała konstrukcja jest perfekcyjnie dopasowana do obudowy smartfona, zapewniając solidną osłonę przed zarysowaniem urządzenia. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.
Cechy produktu:
· Perfekcyjne dopasowanie
· Wykonanie z polikarbonu i TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· Logo Ferrari
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui oficjalnie licencjonowane przez Ferrari

Kolor bazowy:
czarny
Kompatybilność:
Samsung Galaxy S23+
Materiał główny:
TPU (termoplastyczny poliuretan)
Materiał dodatkowy:
Polikarbon

Produkty z kategorii