Green Cell PowerPlay10 - Power Bank 10000 mAh USB-C 18W PD i 2x USB-A Ultra Charge

Marka:
Kod produktu:
PBGC02
Dostępność:
Dostępny 3-5 dni

123,69 zł

100,56 zł (cena netto)

Green Cell PowerPlay10 to kolejny krok w ewolucji powerbanków Green Cell. Wykorzystano to co najlepsze z GC PRIME i wyposażono w najnowsze technologiczne rozwiązania, wznosząc go na nowy poziom. Dodając dwa dodatkowe porty stworzono power bank, dzięki któremu zyskujesz przewagę na każdym polu.
Power bank GC PowerPlay10 został wyposażony w 3 szybkie porty, dzięki którym możesz naładować do 3 urządzeń jednocześnie: port USB-C Power Delivery, który może służyć do ładowania urządzeń z mocą do 18W lub do ładowania PowerPlay`a, 2 porty USB-A wyposażone w autorską technologię Ultra Charge, oraz dodatkowo port micro USB dedykowany do ładowania power banka
Zapomnij o problemie rozładowanych urządzeń! Dzięki 3 portom PowerPlay10 skutecznie poradzi sobie z ładowaniem Twoich urządzeń, a funkcja Pass Through umożliwi korzystanie z niego niczym z ładowarki multiportowej. Sam powerbank może być ładowany za pomocą dedykowanego portu microUSB, lub portu USB Type C z mocą do 20W
Autorska technologia zapewniająca nawet 3.5x szybsze ładowanie smartfonów w porównaniu ze standarowym zasilaniem. Dodatkowo Ultra Charge jest kompatybilny z innymi technologiami szybkiego ładowania m.in Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP czy Apple 2.4A.
Port USB-C z obsługą Power Delivery 18W to idealne i szybkie źródło zasilania dla najnowszych smartfonów, jak również urządzeń wyposażonych w porty USB-C jak iPad Pro czy Nitendo Switch.
Funkcja Pass-Through umożliwia jednoczesne ładowanie power banku, jak również wszystkich urządzeń do niego podłączonych. Pozwala to zaoszczędzić czas i miejsce w bagażu.
Nad bezpieczeństwem działania czuwa wysokiej klasy elektronika, a odporność na uszkodzenia zapewnia przemyślana konstrukcja i materiały z których PowerPlay10 został stworzony.
Cechy produktu:
· Pojemność: 10000 mAh
· Moc: 18W
· Rodzaj ogniw: Li-Polymer
· Wyjście: USB-C: 5/9/12V Max 18W, 2x USB-A: 5/9/12V Max 18W
· Wejście: MicroUSB: 5/9/12V Max 18W, USB-C: 5/9/12V Max 20W
· Kompatybilne technologie szybkiego ładowania: GC Ultra Charge, Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP, Power Delivery
· Pass-Through
· Zabezpieczenie przed przegrzaniem
· Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem
· Zabezpieczenie przed przeładowaniem

Kolor bazowy:
czarny

Produkty z kategorii