3mk Watch Protection ARC+ - Folia ochronna do Samsung Galaxy Watch 4 40mm (3 szt)

Marka:
Kod produktu:
3MK_5903108434799
Dostępność:
Dostępny 3-5 dni

29,74 zł

24,18 zł (cena netto)

Wzmacnia ekran
O 250% mocniejszy wyświetlacz
Ochrona całego wyświetlacza
Zabezpieczenie od krawędzi do krawędzi
Na każdy rodzaj wyświetlacza
Chroni nawet zakrzywione krawędzie
Ready, steady, go!
W sporcie robisz unik. A w życiu? Uderzenie, otarcie, upadek. Drzwi, karoseria samochodu, asfalt – wszystko może być zagrożeniem dla Twojego smartwatcha. Zegarek na Twojej dłoni jest kilkukrotnie bardziej narażony na uszkodzenie niż smartfon. Zadbaj o niego tak solidnie, jak dbasz o telefon.
Sprawdzona ochrona
Ty wyciskasz siódme poty podczas treningu – my fundujemy zabezpieczeniom wyświetlacza prawdziwą szkołę przetrwania! Watch Protection wzmacnia tarczę zegarka aż o 250%. Testy uderzeniowe to nie wszystko - sprawdzamy też bezpieczeństwo dla Ciebie i środowiska naturalnego. Watch Protection posiada certyfikat RoHS i atest PZH.
Prosty montaż
Jak skutecznie chronić urządzenie? Tajemnica sukcesu tkwi w sprawdzonym produkcie i właściwym montażu. W Watch Protection metodę instalacji dobraliśmy precyzyjnie, uwzględniając budowę wyświetlacza. Zabezpieczenie na płaskie ekrany zamontujesz klasycznie, na sucho. Ochronę na zaokrąglony ekran - przy użyciu żelu. Zapewnia to doskonały efekt i przyleganie gwarantujące niezwykłą trwałość!
Uwzględnia różnice
Topowe smartwatche różnią się nie tylko parametrami, ale i designem. Projektując Watch Protection, uwzględniliśmy wszystkie detale: zaokrąglenia krawędzi, wypukłość i dokładne wymiary. Zabezpieczenie ma, w zależności od komponentu, maksymalnie 0,2 mm grubości i nie ingeruje w wygląd zegarka.

Funkcjonalność:
Ochrona ekranu
Kompatybilność:
Samsung Galaxy Watch 4

Produkty z kategorii