Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Etui

Mercury Canvas Diary - Etui Samsung Galaxy S8 z kieszeniami na karty + stand up (szary/camel)

Marka:
Kod produktu:
1722
Dostępność:
Chwilowo brak - proszę pytać

29,11 zł

23,66 zł (cena netto)

Mercury Canvas Diary, przeznaczone dla Samsunga Galaxy S8, to etui o szerokim wachlarzu zastosowań, zapewniające pełną ochronę Twojego smartfona. Telefon zostaje umieszczony w wewnętrznym etui, wykonanym z elastycznego TPU, a dodatkowa ochrona jest zapewniona dzięki otwieranej przedniej klapce. Została ona wyposażona w miejsce na karty kredytowe bądź dokumenty oraz przegrodę na banknoty, pełniąc jednocześnie rolę portfela.
Etui jest idealnie dopasowane do kształtu smartfona, nie ma obawy, że telefon wypadnie w najmniej oczekiwanym momencie. Etui posiada funkcję podstawki, która może zostać użyta w położeniu poziomym, pozwalając na wygodne oglądanie filmów na ekranie Twojego smartfona. Możesz również ustawić telefon w pozycji pionowej.
Obie strony etui posiadają wycięcia na głośnik, umożliwiając prowadzenie rozmowy przy zamkniętym etui, bez ryzyka, że nie usłyszymy nadchodzącego połączenia. Mercury Canvas Diary posiada również wycięte otwory na złącza i przyciski, dzięki czemu została zachowana pełna funkcjonalność urządzenia.
Kompatybilność: Samsung Galaxy S8

Kolor bazowy:
szary
Funkcjonalność:
ochrona całego urządzenia
Kompatybilność:
Samsung Galaxy S8
Wzór:
Inny
Kolor dodatkowy:
camel
Materiał główny:
TPU (termoplastyczny poliuretan)
Materiał dodatkowy:
Skóra eco

Produkty z kategorii